Gizlilik

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Başak Metal Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Başak Metal ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Başak Metal veri tabanında bulunmaktadır. Başak Metal'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Başak Metal, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Başak Metal Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Başak Metal tarafından paylaşılmamaktadır. Başak Metal, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Başak Metal Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Başak Metal veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Holding, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Başak Metal'nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Başak Metal'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Başak Metal portalındaki on line aktivite, gerekse Başak Metal'ye bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Başak Metal tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Başak Metal aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Başak Metal şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Başak Metal, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"BAŞAK METAL web sitesi" veya "Web Sitesi"; BAŞAK METAL ŞİRKETİ'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen BAŞAK METAL web sitesi'ini kullanmadan önce  kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

TCMB Kurları (15.07.2019) USD: 5,7019 - EUR: 6,4203 - GBP: 7,1609 Fixing Kurları (15.07.2019) USD: 5,6948 - EUR: 6,4158 - GBP: 7,1396 Fixing Pariteler EUR / USD: - GBP / USD: